232961
Audiobook
In basket
Nowe niebo / Hanna Cygler. - Poznań : Dom Wydawniczy Rebis, 2018 ; 2018 (Larix). - 28 odcinków (długość odcinka : rozdział) ; 278 MB.
Najnowsza powieść autorki bestsellerowej Greckiej mozaiki! Takiej powieści w polskiej prozie jeszcze nie było! Stany Zjednoczone przełomu XIX i XX wieku, ludzie śniący amerykański sen i emigranci z Kaszub. Matylda Halman stawia wszystko na jedną kartę i wraz z osieroconymi przez brata dziećmi emigruje za ocean. Trafia do Winony w Ameryce, gdzie już wcześniej osiedliło się wielu Kaszubów. Zderzenie z nową rzeczywistością jest twarde. Los nie oszczędza rodziny Halmanów, jednak ani Matylda, ani jej podopieczni się nie poddają. Walczą o lepsze życie, choć jego ścieżki są kręte i pełne wybojów. Najtrudniejszą wybiera Felicja, zakochana w półkrwi Indianinie ulubienica Matyldy, która chce być sobą. A to kosztuje... Czy bohaterowie odnajdą się w nowym świecie? Czy otworzy się przed nimi nowe niebo?
Notes:
General note
Nr książki wg "Larix" : 22010.
Książka nagrana w specjalistycznym kodowanym formacie mp3 obsługiwanym przez urządzenie do odtwarzania książek mówionych "Czytak".
Opis z http://telenpn.home.pl/katalog_larix/index.php.
Participant or performer note
Czyta Bożena Furczyk.
Type of computer file or data note
Dane dźwiękowe do odtwarzania na urzadzeniu "Czytak"
Target audience note
Książka przeznaczona tylko dla osob niewidomych i niedowidzących dysponujacych Czytakiem.
System details note
Plik nagrany w standardzie Czytak, w zakodowanym systemie mp3, do odtwarzania wylącznie na urządzeniu Czytak.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again